Temsilciliklerimiz

Rotis, 200 - 8000 mm çapında döner tabla ( göbek-çevre) dişlisi imalatı yapmakta ve dünyanın değişik coğrafyalarına OEM ve aftermarket pazarlarına ihraç etmektedir. Bu tür dişliler; madencilik, rüzgar türbinleri, metalurji, otomotiv, savunma sanayii endüstrisi, su arıtma tesisleri, iş makinaları (ekskavatör ve vinçler), liman vinçleri gibi değişik endüstrilerde (dönen dişli grubu kullanan değişik makinalarda) kullanılmaktadır. Şirketimiz Slovenya'lı ROTIS d.o.o'nun Türkiye temsilcisidir. Daha fazla bilgi için http://www.rotis-lj.si sitesini ziyaret etmenizi rica ederiz.
İngiltere’nin önde gelen iş makinası  şirketlerinden Mawsley Machinary, http://www.mawsley.com yaklaşık 30 yıldır yeni ve kullanılmış ağır iş makinası tedariki ile uğraşmaktadır. İngiltere’deki belli başlı üretici firmalarla işbirliği yapan şirket, dünyanın her tarafına makina/ekipman ihraç etmektedir. Mawsley Machinary’nin satışa çıkardığı tüm 2. El ekipmanlar, tecrübeli personelleri  tarafından titizlikle kontrol edildikten sonra satışa hazır bir durumda müşteriye sunulmaktadır. Mawsley Machinary Türkiye temsilcisi olan Pareks, Mawsley güvencesiyle sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.
Kova ve ataşman pazarındaki 25 yılı aşkın tecrübesiyle, Dig-Dog Buckets tüm dünyada ürünlerinin kalitesi, dayanıklılığı ve uygun fiyatlarıyla tanınmaktadır. Dünyanın pek çok bölgesindeki madenlerde, ocaklarda, inşaat ve altyapı projelerinde çalışan makinalarda başarıyla kullanılan Dig-Dog kova ve ataşmanlarının Türkiye temsilcisi olan şirketimiz Pareks, bu konudaki taleplerinizi Dig-Dog kalitesiyle karşılamaktan mutluluk duyacaktır. Daha fazla bilgi için www.dig-dog.com sitesini ziyaret etmenizi rica ederiz.